+48 608 195 000 Pn-Pt:8-20Sb:9-16 Pomoc i Kontakt Koszyk0 Facebook Menu
Pomoc i kontakt
Wygodny Mebel
+48 608 195 000
Strona główna / Blog / Wybieramy meble do pokoju dziecięcego

Wybieramy meble do pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy to niezwykle specyficzna przestrzeń, która jeszcze nie tak dawno temu była kolorowa, pełna wzorów i obfitowała w zbyteczne przedmioty.

Współcześnie stawia się na uporządkowane wnętrza, które rozwijają kreatywność, ale są jednocześnie spokojne i stonowane. Najlepszym posunięciem będzie wybór klasycznych mebli, które wykonane są z trwałych i nietoksycznych materiałów. Bezpieczeństwo i stabilność to najważniejsze cechy mebli dziecięcych, a puścić wodze fantazji można poprzez dobór dodatków i tekstyliów.

Szafa narożna z oświetleniem będzie doskonałą bazą, na podstawie której ciekawie urządzimy pokój starszego dziecka. Mebel pomieści nie tylko ubrania, ale stanie się skrytką najcenniejszych skarbów. Spokojny, szary kolor wprowadzi ład do wnętrza. Szafa jest dobrym pomysłem do pokoju rodzeństwa, gdyż jej pojemność i uniwersalność to największe atuty.

W pokoju dziecka lub nastolatka świetnie sprawdzą się komody, a najlepiej z pojemnymi szufladami. Przykładem dobrze dostosowanej do potrzeb młodego człowieka komody może być komoda z trzema szufladami. Wykonano ją z solidnej płyty laminowanej i dostosowana jest również do pomieszczeń ze skosami.
Często dużym problemem okazuje się wybór łóżka. Dzieci bardzo szybko wyrastają ze swoich zupełnie dziecięcych łóżeczek i pragną mieć modne i eleganckie posłanie.

Modne łóżko z materacem Imola to spełnienie oczekiwań i wyobrażeń dziewczynek i chłopców w różnym wieku. Ukryta w zagłówku półka – wnęka to idealne miejsce na książkę lub telefon.

Zaaranżowanie pokoju, który będzie rozwijał kreatywność dziecka nie jest trudne, jeśli wypełnimy wnętrze atrakcyjnymi wizualnie meblami, spełniającymi potrzeby dziecka i wyróżniające się trwałością.

Kategorie


Archiwum


Najnowsze wpisy