fbpx
Strona główna / Dlaczego my?

Dlaczego my?

WygodnyMebel – meble tworzone ręcznie, z pasją i zamiłowaniem

Produkujemy meble tapicerowane od prawie 30 lat. Proponujemy zawsze solidne i sprawdzone modele. Naszą ideą jest mebel stworzony dokładnie dla Ciebie. Wiemy, że każdy zasługuje na miłą, profesjonalną obsługę i to chcemy zapewnić. To Ty z naszą pomocą wybierasz swój wzór mebla, dobierasz kolor i dodatki. Pomagamy, doradzamy i chcemy w zamian dostać Twoje zadowolenie. To sklep skierowany dla ludzi, którzy chcą komponować swój idealny mebel w naszym kreatorze. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Na sofach i narożnikach nie koniec, myśląc cały czas o Tobie, stopniowo poszerzamy swoją ofertę. Proponujemy krzesła do jadalni, dywany, poduszki dekoracyjne. Wiele naszych tkanin idealnie nadaje się na elementy wyposażenia wnętrz – takie jak zasłony, narzuty. Ludzie kochają ładne miejsca, piękne wnętrza, więc my pomożemy Ci osiągnąć wymarzony dom.

Specjaliści w swoim rzemiośle

Obsługą klienta zajmują się u nas wykwalifikowani ludzie. Chcemy zapewnić Ci wyjątkową obsługę, pracownicy zawsze są pod ręką do Twojej dyspozycji. Doradzamy, podpowiadamy, żeby stworzyć Twoje idealne miejsce relaksu.

Projekt – od tego się wszystko zaczyna

Nasze zespoły projektantów opracowują wzory, następnie specjaliści tworzą je w nowoczesnej fabryce. Zmieniamy, ulepszamy i testujemy – tak by każdy detal spełniał nasze oczekiwania. Każdy mebel jest traktowany indywidualnie, z największą starannością. Szukamy pięknych tkanin, kolorów, wzorów, żeby zaskoczyć i zaciekawić właśnie Ciebie. Meble dostarczane są przez naszych wyjątkowo ostrożnych kierowców.

Równowaga pomiędzy formą i funkcją to właśnie sposób w jaki działamy. Nie ma dla nas znaczenia wielkość, styl czy kształt mebla, każdy jest traktowany jednakowo dokładnie, starannie. Nasze oczekiwanie – to spełnienie całkowitego komfortu.

Masz do wyboru ponad 100 modeli i ponad 100 wzorów tkanin. Także do dzieła, stwórz właściwy dla siebie mebel!

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze meble były zaprojektowane, przemyślane, piękne, stylowe, ale przede wszystkim trwałe i funkcjonalne.

Podróż za jeden uśmiech

Kupowanie narożnika, czy kanapy nie musi być nudne. Wsiadaj na nasz pokład i podróżuj po kategoriach, szukając prawdziwej przygody. Najpierw zacumuj na dobrej wyspie – wybierając wzór i rozmiar mebla. Zbieraj skarby – wybierając interesujące próbki materiałów, które my do Ciebie wyślemy. Wybierz tą, która najbardziej będzie odpowiadać Twoim potrzebom.

Pomożemy Ci przekształcić marzenia w rzeczywistość. Poprzez nasz kreator zobaczysz jak Twój mebel wygląda w idealnej tkaninie, w idealnym kolorze. Dobierz odpowiednie dodatki, tak żeby ożywić i mebel, i wnętrze. Ta podróż po zakątkach WYGODNEGOMEBLA ma Cię inspirować i zachwycać na każdym kroku.