Kategorie

Raty

Narożnik Enzo

Narożnik Enzo

Nowoczesny narożnik z funkcją spania i niewielkim pojemnikiem. Połączenie doskonałego stylu i prostej formy. Ciekawym elementem są przeszycia na siedzisku, które dopełniają prostą bryłę narożnika. Istnieje możliwość wyboru kontrastowych przeszyć. W skład zestawu wchodzą dwie pufy, które można przechowywać w boku narożnika. Enzo to propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę i funkcjonalność.

Więcej szczegółów

Obniżka ceny!
2 520,00 zł brutto

2 620,00 zł brutto

26 inne produkty z tej samej kategorii:

Istnieje możliwość łączenia materiałów w dowolnej kombinacji. Proponujemy szeroki wybór tkanin obiciowych, w bogatej gamie kolorystycznej. Wykonujemy meble z materiałów, eko skór, a także skór naturalnych. Grupa 1 to koordynaty, czyli tkaniny jednolite, które mogą stanowić doskonałą bazę mebla. Do koordynatu można dobrać wzór na poduszki z Grupy 2 lub wybrać koordynat w innym kolorze. W Grupie 2 są już gotowe propozycje kolorystyczne, koordynat i wzór w podobnej tonacji. Można korzystać z tych gotowych wzorów, lub mieszać tkaniny z Grupą 1. To Ty ostatecznie decydujesz o wyglądzie swojego mebla.

Opcje:

            

Wzornik kolorów:

 

Kolory poszczególnych wybarwień i tkanin mogą się nieznacznie różnić od tych w rzeczywistości, dlatego też zaleca się porównanie wybranego wzoru z próbnikiem. Z uwagi na możliwość użycia do produkcji materiałów pochodzących z różnych partii, dopuszczalne są odstępstwa w tonacji koloru, w stosunku do przedstawionych wzorników. Takie odstępstwa nie są wadami towaru i nie stanowią podstaw do reklamacji. Różnice mebli tapicerowanych w obiciu ze skór naturalnych, wynikających z ich właściwości np. blizny, nakłucia owadów, rozciągnięcie lica, zrogowacenia, a także pewne różnice w grubości, miękkości, które znawca może określić jako ślady naturalnej szlachetności skóry nie mogą stanowić podstawy do reklamacji.Internetowy sklep meblowy oferuje meble do salonu, pokoju dziennego, dużych domów i małych mieszkań. Mamy w ofercie klasyczne i nowoczesne narożniki, kanapy oraz zestawy meblowe. Narożniki, które oferuje nasz sklep meblowy są wygodne i bardzo praktyczne. Posiadamy zestawy meblowe, które wzbogacą każde wnętrze, a kanapy sprawdzą się w pokoju dziennym. Internetowy sklep meblowy proponuje narożniki, kanapy i zestawy meblowe, które pochodzą od polskiego, zaufanego producenta. Każdy klient sam wybiera kolor i materiał z jakiego ma być wykonany narożnik, kanapa lub zestaw meblowy. Zapraszamy do zakupów.